O závodu - popis trati

UPOZORNĚNÍ: Probíhající lesní těžební práce v areálu Pístovic nás vedly k drobným změnám v hlavních tratí.

Na zpět od Lulče nebudou závodníci sbíhat dolů k potoku po červené turistické značce ani o odbočku dál, jako vloni, ale hned první odbočkou vlevo z křižovatky cest.
Druhá změna je, že před Pístovickým mlýnem nebudou přebíhat přes potok přes tři mostky, ale jen jeden, ten poslední. Při přiběhnutí k prvnímu mostku, který tam není, poběží vpravo podél potoka, kudy vede červená turistická trasa.


Běh Pístovickou riviérou je běžecký závod (případně prokládán chůzí) po lesních cestách vedených nad rekreačním areálem Pístovická riviéra v Pístovicích (okr. Vyškov) směrem na Luleč. Jedná se o krosový závod, proto je třeba počítat s nerovným povrchem (ne po silnici) a také občas s nějakou kaluží a blátem (záleží na počasí), do kopce i s kopce. Určen je všem nadšencům zdravého pohybu, dětem i dospělým. Na trať se vydává každý na svoji vlastní odpovědnost a pořadatel tudíž nenese odpovědnost při případných ztrátách na majetku či zdraví. Trať není uzavřena, účastník je povinen dbát pokynů organizátorů. Akce se koná za každého počasí.

Profily tratí

Muži – 7300 m

Ženy – 5400 m

ženy výškový profil
panorama ženy